Skip to content

NEW BODRUM HOTEL

Sakin bir dinlenmeyi, zaman zaman eğlenmeyi, bütçeyi zorlamadan ve tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri buluşturan New Bodrum Hotel sizlere evinizdeki rahatlığı sunmayı hedeflemektedir

Vizyonumuz

Otelimiz Ege sahilinde doğal güzellikleri ile dikkat çeken, ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum ilçesinin Gümbet mahallesinde yer almaktadır. Havaalanına 35 kilometre uzaklıktadır. Bodrum merkezinden de 3 kilometre uzaklıktadır. Hemen önünden geçmekte olan minibüsler sizlere her 5 dakikada bir Bodrum şehir merkezine ulaşım imkânı sağlamaktadır. Sakin bir dinlenmeyi, zaman zaman eğlenmeyi, bütçeyi zorlamadan ve tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri buluşturan New Bodrum Hotel sizlere evinizdeki rahatlığı sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Odalarımız 2015 yılında büyük bir titizlikle yeniden dekore edilmiş , konforunuz için odalara TV,Minibar,Split Klima ve Saç Kurutma Makinesi konulmuş, ayrıca balkon ilave edilmiştir. Açık büfe hizmet veren restaurantımız her çeşit yemekten size en güzel örnekleri sunmaktadır. Otelimiz Gümbet’in renkli gece yaşamına çok yakındır ( yaklaşık 2 dakika yürüyüş mesafesi ). Özel konumundan dolayı da çevredeki gürültülerden hiç rahatsız olmayacaksınız. Özellikle gençler ve genç kalanlar için de popüler bir konaklama tesisidir.

NUMARANIZI YAZIN, BİZ SİZİ ARAYALIM